Partneri

Partneri sú dôležitou súčasťou našich aktivít. Vďaka nim môžeme realizovať naše projekty. Staňte sa aj vy našim partnerom a pomôžete tým, ktorí to potrebujú.
Svoju energiu s podporou silnejších chceme dať do podpory slabších... pomáhame si navzájom.

International BAZAR Luxemburg – Slovakia Stand

Slováci žijúci v Luxemburgu každoročne organizujú v rámci International Bazar Luxemburg Slovenský stánok. Cieľom je prezentovať slovenské výrobky, pripomenúť si slovenskú kultúru a zároveň výťažok z predaja produktov poskytnúť charitatívnym organizáciám na Slovensku a v krajinách tretieho sveta. International BAZAR Luxemburg – Slovakia Stand finančne podporili aktivity OZ V prúde života v roku 2018. 
Viac informácií: International BAZAR Luxemburg – Slovakia Stand


Občianske združenie Hucule z Kráľovskej Lúky

Občianske združenie Hucule z Kráľovskej Lúky – je malá rodinná farma, ktorá chová jedinečné plemeno koňa – hucula. Kone sprostredkovávajú ľuďom cestu k prírode a pomáhajú na tejto ceste rásť. Niektoré naše stretnutia „Dôvernej skupinky“ sme realizovali na farme a pracovali sme prostredníctvom kontaktu s koňmi. Kontakt s koňmi metódou zážitkového vzdelávania a rozvoja s asistenciou koní umožňuje autentické učenie sa o sebe. Kone poskytujú nefalšovanú spätnú väzbu a dali nám najavo, keď sa im niečo páčilo aj nepáčilo. Umožnili nám hlbšie pochopiť samých seba i zmeniť správanie, ktoré v kontakte s nimi nefungovalo.
Viac informácií: Hucule z Kráľovskej Lúky