Galéria

Projekt Dôverná skupinka

Tvorivé dielne, priestory Life Up, november 2018
"Tvoríš, tvoríš, nevieš čo, zrazu je tam voľačo" - technika enkaustika (roztápanie voskov na špeciálnych žehličkách) nám priniesla mnoho zábavy a obrázky, ktoré sme vytvorili, prebúdzali našu obrazotvornosť... 

Projekt Dôverná skupinka

Vianočné posedenie, priestory Life Up, december 2019
"A už sú tu Vianoce, svetielko sa mihoce". Spontánne vznikla magická atmosféra a spoločne sme prežili čaro Vianoc - malé darčeky priniesli obrovskú radosť, obyčajné dobroty mali zrazu dokonalú chuť, zdieľanie bolo ešte hlbšie ako obvykle.

Projekt Dôverná skupinka

Práca s koučovacími kartami, priestory Life Up, október 2018
Niekedy otázka zasiahne hlbšie a otvorí skryté témy, ktoré potrebujú byť vypovedané. Vnímať sa a počúvať s rešpektom je to, čo sa navzájom učíme. A keď tú pozornosť druhému dáme, začneme nadväzovať niť dôvery. 

Projekt Dôverná skupinka

Opekačka pri horárni, Pekná cesta, september 2019
 Oheň bez dreva, neurobíš, dobrú náladu bez priateľov nezažiješ... Príjemná atmosféra s vlastnoručne opečenými dobrotami nám všetkým urobila dobre.

Projekt Dôverná skupinka

Testovanie horsecoachingu na ranči, tím Life up a OZ V prúde života, leto 2018
Na vlastnej koži sme si otestovali čo je horsecoaching a čo nám môže priniesť. Sebauvedomovanie v prírode, v kontakte so zvieratami dáva rozvoju nový rozmer.

Projekt Dôverná skupinka

Zdieľanie o vzťahoch, Priestory Life up, február 2019
Aj v tichosti a bez predchádzajúcej dohody vieme vytvoriť spoločné dielo. Našu vnímavosť voči iným sme rozvíjali aj cez aktivitu „Veta zo zápaliek“.

Projekt Dôverná skupinka

Na ranči Hucule z Kráľovskej lúky, november 2017
Kontakt s koňmi metódou horse koučingu umožňuje učenie sa o sebe. Kone poskytujú nefalšovanú spätnú väzbu a dali nám najavo, keď sa im niečo nepáčilo. Máme sa čo ešte v tomto od nich učiť☺.

Projekt Dôverná skupinka

Večera v pizzerii, apríl 2019
Nadšenie zo spoločného zdieľania, nové objavy o schopnostiach a talentoch našich mladých, tvorivé nápady.... Užili sme si skutočne veľa zábavy.

Projekt Dôverná skupinka

Oslavujeme prvý rok spoločného stretávania, Priestory Life Up, júl 2019
Niekedy je užitočné pozrieť sa v čase späť a zhodnotiť, čím sme prešli. Spoločne osláviť, čo sa nám podarilo a aký pokrok sme urobili. Nahlas vzájomne oceniť, čo malo alebo má pre nás hodnotu☺.